Protetyka

Protetyka

Uzupełnienia protetyczne wykonywane są w celu przywrócenia estetyki oraz funkcji znacznie zniszczonym zębom. Protetyka to również najczęstszy sposób odbudowy zębów po leczeniu kanałowym.
Ortodoncja

Ortodoncja

Leczenie prowadzone przez lekarza ortodontę, ma na celu przywrócić prawidłową relację pomiędzy szczęką górną a dolną czyli tzw. fizjologiczne zwarcie oraz właściwe uszeregowanie zębów w łukach zębowych.
Chirurgia

Chirurgia

W naszej klinice oferujemy pełen zakres zabiegów , które prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów chirurgii szczękowo-twarzowej. Precyzja, profesjonalizm i bezpieczeństwo to oferta naszej kliniki stomatologicznej.
Implantologia

Implantologia

Najważniejszą rzeczą w implantologii jest fakt, że dają one taki sam komfort życia jak nasze naturalne i zdrowe zęby. Pamiętaj jednak, że wszczepianie implantów to nie tylko estetyka, ale również zabieg dotyczący chirurgii szczękowej i protetyki.
Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza

Dzięki zabiegom z zakresu stomatologii zachowawczej, możemy wyeliminować ogniska próchnicy i zachować ząb w naturalnym kształcie . Jak wiadomo, próchnica jest najbardziej znaną chorobą występującą w jamie ustnej. Dzięki leczeniu zachowawczemu przedłużamy żywotność zębów, ich funkcję i wygląd.
Stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca

Dzięki przyjaznej, wesołej atmosferze budujemy zaufanie małego pacjenta, które pozwala nam nawiązać współpracę niezbędną dla skutecznego leczenia.

Wieloletnie doświadczenie

Już od ponad 15 lat oferujemy kompleksowe leczenie zębów dzieci i dorosłych. Zapewniamy bezstresowe i profesjonalne leczenie dentystyczne. Wszystkie zabiegi są wykonywane bezboleśnie w znieczuleniu miejscowym.

 

Aby zapewnić naszym pacjentom najwyższej jakości leczenie i stale podnosimy swoje kwalifikacje biorąc udział w seminariach i szkoleniach stomatologicznych w naszym kraju, oraz poza jego granicami. Posiadamy nowoczesny sprzęt stomatologiczny dzięki, któremu leczenie odbywa się szybko, tanio i profesjonalnie.