Implantologia stomatologiczna

Implanty zębów czyli powrót do normalności.

Estetyczny, zadbany wygląd jest pożądany ze względów zawodowych i towarzyskich. Dążą do niego zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Ładny, pełny uśmiech to niezwykle ważny element kontaktu z innymi ludźmi. Uwarunkowania genetyczne, niewłaściwy styl odżywiania, choroby czy ewentualne nieszczęśliwe wypadki nie zawsze pozwalają na zachowanie własnego uzębienia. Ubytki to nie tylko problem estetyczny czy zdrowotny.

 

Brak zębów uniemożliwia bowiem jedzenie wielu produktów.

Stomatolodzy mogą jednak skutecznie pomóc pacjentom z takimi problemami. Uzupełnienie braków uzębienia można dokonać na kilka sposobów.  Najkorzystniejszym, trwałym i wygodnym, są implanty zębów.

 

Jest to metoda wykorzystywana przez protetyków już od kilkudziesięciu lat. W dziąśle umieszczany jest implant, połączony z łącznikiem, na którym umieszczana jest korona. Całość wygląda i funkcjonuje tak jak naturalne uzębienie.  Różnica między zębami własnymi a wstawionymi jest niewyczuwalna dla pacjenta, nie korzysta on również z żadnych klejów do protez.

 

Dzięki zabiegowi wszczepienia implantów pacjent może cieszyć się pełnym stanem uzębienia przez długie lata. Może chwalić się pięknym uśmiechem i znajdować upodobanie w smaku dowolnych potraw.

Dlaczego Adent Piastów

Wieloletnie doświadczenie naszych lekarzy stomatologów gwarantuje Państwu pomoc, opiekę i doradztwo w zakresie leczenia stomatologicznego w naszym gabinecie w Piastowie. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdego pacjenta i szczególną uwagę kładziemy, aby każda wizyta przebiegała w jak najmilszej atmosferze.

Dlaczego my?
Przede wszystkim zadowoleni PACJENCI!
DENTALPROTETICA to zespół ludzi wysoko wykwalifikowanych w swoich dziedzinach.To właśnie nasi stomatolodzy i ortodonci dbają o to, aby przeprowadzany zabieg leczenia lub wybielania zębów był szybki, bezbolesny i przebiegał w miłej atmosferze.