Zachowaj zdrowe i naturalne uzębienie

W ramach stomatologii zachowawczej zajmujemy się leczeniem zębów, ubytków w zębach i zapobieganiem próchnicy, leczeniem endodontycznym popularnie określanym jako leczenie kanałowe, a także stomatologią estetyczną, leczeniem zmian na błonach śluzowych jamy ustnej oraz profilaktyką stomatologiczną.

 

Zniszczona struktura zęba nie regeneruje się, ale leczenie może powstrzymać postępującą próchnicę. Celem leczenia jest zachowanie zęba i zapobieżenie powikłaniom. Wypełnianie zębów polega na usunięciu uszkodzonych tkanek zęba i umieszczenie w ich miejsce materiału przeznaczonego do odbudowy zębów.

 

Próchnica jest chorobą twardych tkanek zęba takich jak szkliwo i zębina. Nieleczona prowadzi do stanów zapalnych miazgi i tkanek okołowierzchołkowych. Z drugiej strony, wcześnie wykryta może ulec zatrzymaniu na skutek procesów remineralizacyjnych.

 

W naszym gabinecie stomatologicznym Adent przeprowadzamy zabiegi profilaktyczne oraz leczenie i rekonstrukcje zniszczonych wskutek próchnicy lub urazu zębów.

 

Zabiegi wykonywane są pod skutecznym znieczuleniem, które jest bezpieczne zarówno dla dzieci, kobiet w ciąży, pacjentów z chorobami serca, jak i innych.

 

  • Profilaktyka próchnicy u dzieci i dorosłych: lakowanie, lakierowanie
  • Leczenie próchnicy: wypełnienia
  • Stomatologia estetyczna: licówki, rekonstrukcje, odbudowa na włóknie szklanym
  • Wybielanie zębów
  • Leczenie nadwrażliwości
  • Usuwanie złogów nazębnych ultradźwiękami, piaskowanie
  • Endodoncja, czyli chemiczno-mechaniczne opracowanie kanałów korzeniowych oraz prawidłowe wypełnienie

Poznaj nas bliżej

Wieloletnie doświadczenie naszych lekarzy stomatologów gwarantuje Państwu pomoc, opiekę i doradztwo w zakresie leczenia stomatologicznego w naszym gabinecie w Piastowie.

 

Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdego pacjenta i szczególną uwagę kładziemy, aby każda wizyta przebiegała w jak najmilszej atmosferze.

 

Zdrowe zęby są bardzo ważnym elementem życia każdego człowieka, dlatego zapewniamy dla Państwa bezpłatny instruktaż higieny, oraz kontrolę stomatologiczną gratis.

Dlaczego my?
Przede wszystkim zadowoleni PACJENCI!
DENTALPROTETICA to zespół ludzi wysoko wykwalifikowanych w swoich dziedzinach.To właśnie nasi stomatolodzy i ortodonci dbają o to, aby przeprowadzany zabieg leczenia lub wybielania zębów był szybki, bezbolesny i przebiegał w miłej atmosferze.